هنرمندان-«رضا صادقی» خواننده پاپ موسیقی ایران چهارشنبه شب به یاد مرحوم «ناصر عبداللهی» ترانه «ناصریا» را در بیست وچهارمین جشنواره موسیقی فجر می‌خواند.

به نقل از روابط عمومی بیست و چهارمین جشنواره موسیقی فجر ، "رضا صادقی" خواننده پاپ موسیقی ایران با گروه مشکی پوشان به یاد "ناصر عبداللهی" آهنگ ناصریا را اجرا می‌کند.
بنا بر این گزارش، ناصریا قطعه‌ای معروف از عبداللهی است که صادقی برای یاد و تجلیل از این هنرمند بندرعباسی و به مناسبت نزدیک بودن سالگرد فوت این هنرمند بزرگ ایران این قطعه را اجرا می‌کند.
گروه مشکی پوشان 17 قطعه را روز چهارشنبه 20 آذرماه در تالار بزرگ کشور به روی صحنه می‌برد که قطعات "فراموش" ، "وایسا دنیا"، "بغض ترانه"، "تو با منی"، "خدا رو دوست دارم"، "نرو"، از جمله این قطعات است.

"پیرهن مشکی"، "هدر شدم"، "تردید و گریز"، "ممنونم"، "بی خداحافظ"، "قدرمو می‌دونی یه روز" ، "بخشش"، "ساده بیا" ، "خونه" (محلی - بندری)، هیج جا بندر نا بو (محلی بندری) و ناصریا تکمیل کننده این کنسرت هستند.
اعضا گروه مشکی پوشان را علی ثابت به عنوان رهبر ارکستر ، زایا سلیمان، حسین شریفی، ایمان جعفری، حسن فراهانی، مجتبی شکاری، علی شهبازی ، محمد رضوانی، مهران سراجیان، سعید برادران، ناصر رحیمی و مرتضی کریمی به همراه رضا صادقی تشکیل می دهند.
این برنامه ساعت 21 در تالار بزرگ کشور اجرا می‌شود.